Abbasoğlu Nakliyat Logo
HAKKIMIZDA

Sektörlerinde yılların tecrübesine sahip firmamız, Almanya, Belcika, Hollanda, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya hatlarında direk ya da aktarmalı olarak güvenilir,sıkıntısız,kaliteli hizmet sunmaktadır. Kaliteyi Dünyaya taşımak güven ister.

Lojistik alanında, profesyonel bir ekip tarafından kurulduk. Lojistik zincirinin her dalında uzman olan firma, bütünleşmiş bir servis anlayışını benimsemiş olup bu bağlamda en elverişli servisi sunmaktadır.

Türkiye lojistik sektöründe bir temel taşı değil ama çatıda yağmuru kesecek bir kiremit görevi görmeye adaydır.

Türkiyede nakliye sektörü lojistik alanına kaymakta ve müşteriler artık deneyimli, altyapısı olan ve sorumluluk sahibi şirketlerle iş yapma yarışı içine girmişlerdir. Bu sebeple Transefor deneyimli kadrosu, çıraklığa dayanan altyapısı ve gelişmiş envanterleri ile tüm lojistik müşterilerine üstün hizmet vermeyi hedef almıştır.

Uzman personeli tarafından karayolu taşımacılığı, dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş olan Transefor olabilecek her türlü talebinizi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir.

 
Copyright Transefor Uluslararası Taşımacılık Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Vizyonumuz | Teklif İste | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır